Oferty pracy

Aktualnie poszukujemy pracowników produkcyjno-montażowych na stanowisko monter konstrukcji aluminiowych.

Miejsce pracy: śląskie / Świętoszowice

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres email: pcpartners@pcpartners.pl

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. Dz.U. 133 poz. 883."

1994 rok

Założenie firmy
i rozpoczęcie działalności

jakość

trwałość